HAKKIMIZDA

2009 yılında İstanbul'da faaliyete başlayan NTM OTOMOTİV NAKLİYAT TEKSTİL GIDA İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ 2011 yılında  kendi markasını oluşturarak NTM Halı markası altında İstanbul Beylikdüzü'nde faaliyete devam etmektedir.

Halı üretimi konusunda uzmanlaşmış bir çok firma ile iş birliği içerisinde bulunan NTM Halı Bambu halı, Akrilik halı ve Kilim çeşitlerinde özgün ve geniş bir koleksiyona sahiptir.

Müşteri Memnuniyetine duyarlı, kalite odaklı, sürekli yenilik ve farkılık ilkelerini benimsemiş olan NTM Halı bugün yaklaşık olarak Türkiye genelinde 60'i aşkın ilde müşterilerine siparişlerini ulaştırıyor.

Modern tarzı ile birlikte kendi müşteri kitlesini ve takipçilerini oluşturmayı başaran NTM Halı'nın geçen yıllar içerisinde yaşam kalitesini arttıran, göz zevkine hitap eden ürünleri gün geçtikçe artan müşteri kitlesiyle buluşmaya devam ediyor.

VİZYON
Kurulduğumuz tarihten itibaren Türk halı sektörünün standartlarını yükseltmeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kalite odaklı, sürekli yeniliği ve farklılığı ön planda tutan NTM Halı ürünlerinin çeşitliliğini arttırmayı ve yaygınlaşmayı amaç edinmiştir.

MİSYON
Halı sektörünün gelişimine, yenilikçi fikirlerle katkı sağlamak, müşterilerimizin tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini hedefleyen hizmetimizle sektörde öncü ve lider bir firma olmayı kendimize bir görev olarak biliyoruz.

TOP